Başkan Yılmaz, ”Bizler öğrenci kardeşlerimize her zaman güveniyoruz”

Yerköy Belediye Başkanı Ferhat Yılmaz, 2021-2022 eğitim öğretim yılının ilk döneminin sona ermesi dolayısıyla bir mesaj yayınladı.

Başkan Ferhat Yılmaz, tüm eğitim camiasına, öğrenci ve velilere sağlıklı, mutlu ve huzurlu bir yarıyıl tatili geçirmelerini temennilerinde bulundu.

Geleceğin teminatı olan çocukların ve gençlerin ülkemize ve insanlığa faydalı, milli ve manevi değerlerine bağlı bireyler olarak yetişmesi en büyük arzusu olduğunu belirten Başkan Yılmaz, mesajında şu ifadelere yer verdi:

“Sevgili öğrenciler, umutla ve heyecanla başladığınız bir eğitim ve öğretim yılının yarısını tamamlamış bulunmaktadır. Öğrenci kardeşlerimiz, yarıyıl tatiline gelmenin mutluluğunu ve karne almanın heyecanını yaşamışlardır. Umuyorum ki, yarıyıl tatilinde öğrencilerimiz hem dinlenme hem de eksikliklerinizi giderme fırsatı bulacaktır. Başarılı olmanın belki de en önemli aşaması kendine güvenmedir.  Bizler Yerköy Belediyesi olarak, çocuklarımıza ve gençlerimize güveniyoruz. Bu duygu ve düşünceyle, tüm öğrencilerimize, velilerimize ve öğretmenlerimize sağlıklı ve huzur içinde yarıyıl tatil geçirmelerini dileyerek sevgi ve saygılarımı sunarım” dedi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir